Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpał tak sądzę
nick: mój nick to ωямℓ # oligarchia, nick typka to EBeryczeeee jakoś tak
data/mapa: 2018-11-07 , aim_m4 , 
godzina: ok 15:20

Dla mnie typek gra na aimbocie chciałbym żeby dobry antycheat się temu przejrzał bo ja bym nie odpuścił ;D
Zareaguj
Odpowiedz
Co do aima to po obejrzeniu demka nie widzę go tam gracz potrafi prawdopodobnie dobrze strzelać albo miał farta miał 2 strzały trochę dziwne lecz to jest za mało by co kolwiek powiedzieć Tongue
Zareaguj
Odpowiedz
Może by tak któryś z adminów ogarnął temat? Ja do końca tygodnia nie mam czasu, a wydaje mi się, że ostatnio poza Gripsonem jestem jedynym który ogląda demka. xD
Zareaguj
Odpowiedz
Tez ogladam ;p A ten twoj nick to jakos kojarze  Rolleyes
Zareaguj
Odpowiedz
Sory nie dopisałem jeszcze jednego demka mapka : scouty ok godziny 15:40 grałem z gościem bo miał w chuj dziwne strzały kiedy wchodziłem na specta magicznie stał w miejscu xd aż sam sobie to demko lukne ;D Oj norbi norbi xd. Jeszcze zwrócę się do Gripsona czy oglądałeś do demko na ffa czy aim awp? bo to demko było na aim awp tego też nie dopisałem xd Big Grin
Zareaguj
Odpowiedz
to moze ktos pooglada wszystkie dema z calego dnia jak na jednej mapie byl czysty to moze na innej cos miał...   a jak nie mial to i tak udowodnimy ze mial.
nie wszyscy co dziwnie strzelaja sa odpaleni ale rozumie ze Cie zabijał i Cie zdenerwował
Zareaguj
Odpowiedz