Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc za darmo perm ban ?
Nick podczas gry: 【 ⁂ ヅ VeNoM ヅ ⁂ 】
Steam ID: 0:0:15593431
Powód bana: KAC: Eye Angles Violation
Nick admina: CONSOLE
Data i godzina otrzymania bana: 09.11.2018 17:50
Mapa: xtreme surf nie pamiętam dokładnej nazwy mapy  Sad
Komentarz: O co chodzi gram se a tu nagle jakiś ban myślałem że to przez kampienie dostałem na 25 min ale przeprosiłem proszę pomocy  Sad
Zareaguj
Odpowiedz
Trzebabyło nie cheatować. Wink
Zareaguj
Odpowiedz
nie miałem nic normalnie grałem jeśli coś bym miał to bym nie pisał na forum bo są demka czyżby nie prawda ?
Zareaguj
Odpowiedz
Wpisywałeś jakieś komendy w konsoli?
Zareaguj
Odpowiedz
tak ale to tylko na obroty o 180 stopni chyba to nie jest zabronione ? i na polepszenie surfu ale to też nie jest zabronione bo to tylko od cs'a bindy
Zareaguj
Odpowiedz
Przyznam się, że nie ogarniam jak to wszystko się odbywa na surfie i jaki jest regulamin, ponieważ po prostu nie lubię tego typu rozgrywki i nie gram na 4fun. Proszę o wypowiedź adminów bardziej zaznajomionych z 4funem. Smile
Napisz tu proszę jakich dokładnie komend użyłeś. Na ten moment wygląda na to, że wpisałeś którąś z niedozwolonych komend. Sorki, ale ja jestem za brakiem UB. Trzeba uważać co się robi..
Zareaguj
Odpowiedz
tego typu używałem to jest zabronione ?
bind "mouse5" +right
bind "mouse4" +left
cl_yawspeed 2000
to wszystko
Zareaguj
Odpowiedz
Zabronione nie jest. Jednakże, serwer ma zabezpieczenia, które blokują spam. Wpisywanie zbyt dużej ilości komend, nawet za spamowanie bindami consola ( serwer ) może nałożyć blokadę. Podaję przykład. Gdy użyjesz jakiegoś binda na kupno broni w zbyt krótkim odstępie czasu to serwer chwilowo zablokuje Ci tego binda. A gdy użyjesz zbyt wielu bindów to serwer uzna Cie za zagrożenie i zablokuje. Myślę, że możecie zdjąć koledze blokadę.
Zareaguj
Odpowiedz
a co do czitów bym nie leciał na tym gównie a jak bym miał lecieć to prędzej czy później by mnie jakiś admin złapał a po drugie vipa bym nie wykupywał
Zareaguj
Odpowiedz
Nie dostałeś bana za dopalacze więc nie potrzebnie się tłumaczysz. Bardzo możliwe, że serwer zbanuje Cie ponownie jak administrator zdejmie blokadę. Wtedy będziemy szukać rozwiązania dla tego problemu. Od momentu kiedy wgrane zostały lepsze zabezpieczenia na serwer jest bardzo dużo dziwnych przypadków. Mnie osobiście serwer nie zbanował. Natomiast często blokuje mi bindy pod czas gry. Cierpliwe czekaj aż administrator zdejmie Ci blokadę. Gdyby sytuacja się powtórzyła trzeba będzie sprawdzić co jest powodem tych dziwnych blokad nakładanych przez serwer.
Zareaguj
Odpowiedz