Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noisyy to shxffer ?
nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tutaj. W razie porzeby prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu.

Jako iz wiekszosc osob mysli, ze jestem shxffer i ma takie podejrzenia to powiem cala prawde Smile
Tak jestem shxffer i wiekszosc osob to wie ale duzo osob tez o tym pojecia nie mialo 
Dlatego postanowilem te osoby o tym poinformowac w tym o to watku.

Od razu mowie ze mam wyjebane w bany i wasza opinie na moj temat bo odpowiednie osoby wiedza jaki jestem naprawde z charakteru itp.
Dlatego do wszystkich ktorzy mnie nie nawidza mile slowa
PIERDOLCIE SIE Smile

Jesli chodzi o mixy to bede je dalej organizowal bo prosza mnie o to gracze Wink

Pozdrawiam erkeej (kiedys shxffer)

Tylko jakbys mogl jarek to nie dowalaj swojej cienkiej liposty Tongue
Zareaguj
Jak juz to riposty dzieciaku nie liposty... wez to poprawBig Grin
Zareaguj
Cieszę się że znów miałem rację. Myślisz, że masz do czynienia z debilami. Nie bez powodu jesteś nielubiany, sam pracujesz na swój wizerunek. Właśnie leci Twoje trzecie konto, osobiście postaram się aby każde kolejne tak skończyło. 
Zareaguj
A mnie zastanawia czego Cycek chroni shxffera czy innych odpalow. Ja rozumiem, że to może być znajomy, ale bez przesady.
Zareaguj
Pozdrawiam Wink
Zareaguj
(29-12-2018, 04:56)noisyy napisał(a): nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tutaj. W razie porzeby prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu.

Jako iz wiekszosc osob mysli, ze jestem shxffer i ma takie podejrzenia to powiem cala prawde Smile
Tak jestem shxffer i wiekszosc osob to wie ale duzo osob tez o tym pojecia nie mialo 
Dlatego postanowilem te osoby o tym poinformowac w tym o to watku.

Od razu mowie ze mam wyjebane w bany i wasza opinie na moj temat bo odpowiednie osoby wiedza jaki jestem naprawde z charakteru itp.
Dlatego do wszystkich ktorzy mnie nie nawidza mile slowa
PIERDOLCIE SIE Smile

Jesli chodzi o mixy to bede je dalej organizowal bo prosza mnie o to gracze Wink

Pozdrawiam erkeej (kiedys shxffer)

Tylko jakbys mogl jarek to nie dowalaj swojej cienkiej liposty Tongue
Stary Norbi jak Ty chyba powinieneś iść na Poloniste a nie grać w csa haha :Big Grin
Pozdrawiam ;p
Zareaguj
Wątek zamknięty