Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na tribiat
Witam, pisze skarge na tribiata poniewaz dostalem od niego perma tak o, za niby "zmienne steam id". Nawet nie ma dowodów i sobie mnie zbanował. Taki program do zmiany sid nawet u mnie nie istnieje. prosze o rozpatrzenie tej sytuacji przez graczy i adminow bo admin popelnil blad...
Zareaguj
Cześć @Int0

Tutaj jest twój ban http://niszczycielecss.pl/sourceban4fun/...mid&Submit  Big Grin

Z tego co tutaj widzę masz perma od @KrOnAcH pod nickiem " Daniel ", który nie jest odbanowany, natomiast nie jest tam zmienione SID, tylko masz inny adres IP. Restartowałeś może internet/Wi-Fi, jeżeli tak to bardzo możliwe, że IP samo ci się zmieniło..

Tak czy siak miałeś wcześniej bana ( Multi hack ), więc musiałeś chyba wcześniej samemu się odbanować.

Miłego dnia.

Pozdrawiam
Zareaguj
Powiem tak wbil na sid zaczol czitowac i dostal perma od kronacha a ub to nawet nwm skad.. a wgl po chuj mam sb robic nick daniel czitowac
EDIT a jakbys widzial to jeszcze IP jest inne, a wgl co mowisz ze nie odbanowany jak pisze UB
Zareaguj
Tak zauważyłem. Przeczytaj ponownie moją wypowiedź, bo ją z edytowałem. Smile
Zareaguj
Nie, zadnego wifi nie resetowalem, i wszystko z tym change sid to nie prawda,
a gdybym mial to juz dawno gralbym.. i gracze moze by mnie rozpoznali
ten wczesniejszy ban, to sam sb go dalem, bo nie bylo sensu juz grac a dalej to juz prywatne sprawy...
Zareaguj
smietnik do zamkniecia
Zareaguj
@StaryNorbiego zgadzam się w 100%
Zareaguj
Wątek zamknięty